what going on?
Kliknij , aby zamknąć
Lektor PL 148 widoki
Imperium wilków

Imperium wilków

Kiedy tracisz pamięć Twoim największym pragnieniem jest odzyskanie utraconej tożsamości. Ale kiedy dowiesz się kim byłeś, będziesz chciał jak najszybciej o tym zapomnieć. Tej tajemnicy strzegą Szare Wilki... Apr. 20, 2005 FR.
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 0
0 0 Głosów

trailer filmu

reżyser

Chris Nahon
reżyser

obsada

Jean Reno isJean-Louis Schiffer
Jean-Louis Schiffer
Arly Jover isAnna Heymes
Anna Heymes
Jocelyn Quivrin isPaul Nerteaux
Paul Nerteaux
Laura Morante isMathilde Uran
Mathilde Uran
Didier Sauvegrain isDr. Ackerman
Dr. Ackerman
Patrick Floersheim isPhilippe Charlier
Philippe Charlier
Etienne Chicot isOlivier Amien
Olivier Amien
Albert Dray isLe lieutenant
Le lieutenant

Streszczenie

Anna Heymes jest żoną wysokiego urzędnika francuskiego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych. Od miesiąca dręczą ją okropne halucynacje i regularne napady amnezji. W ich wyniku czasem nie rozpoznaje nawet swojego męża i zaczyna powątpiewać w jego uczciwość. W tym samym czasie nieustępliwy kapitan paryskiej policji, Paul Nertaux, prowadzi w Dziesiątej Dzielnicy śledztwo w sprawie brutalnych morderstw 3 Turczynek. Pomocą w kontaktach z miejscową ludnością służy mu Jean-Louis Schiffer, niegdyś jeden z najtwardszych gliniarzy w stolicy.

Imperium wilków
Imperium wilków
Imperium wilków
Imperium wilków
Imperium wilków

tytuł oryginalny L'Empire des loups
TMDb Rating 5.6 51 głosów

Podobne tytuły

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach infoversed.com Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.